Specjalista / Specjalistka ds. legalizacji zatrudnienia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Main Partners Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (m.in. weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie zezwoleń na pracę, zezwoleń na pobyt czasowy).
  • Współpraca z Urzędami: m.in. z Urzędami Wojewódzkimi oraz Urzędami Pracy w zakresie zatrudnienia cudzoziemców.
  • Prowadzenie korespondencji z urzędami w toku postępowania, przygotowanie odpowiednich pism, w tym wniosków i załączników.
  • przygotowywanie projektów pism i wniosków w postępowaniach administracyjnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności,
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz dbanie o ich kompletność i adekwatność,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z organami administracji publicznej oraz instytucjami wymiaru sprawiedliwości.

Nasze wymagania

  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
  • wzorowa organizacja,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i poczty elektronicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,
  • znajomość prawa pracy oraz procedury administracyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103