Specjalista / Specjalistka ds. Legalizacji i Konserwacji Butli
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Obsługa urządzeń do legalizowania, naprawiania butli na gazy techniczne
  • Obsługa systemu zarządzania butlami
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej legalizacji, napraw butli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane techniczne)
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność, umiejętność współpracy
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej w godzinach 6-14 i 14-22

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • Atrakcyjna premia
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563