Specjalista / Specjalistka ds. księgowości
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
VRG S.A.
23. 8. 2024

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji salonów firmowych, rozliczanie utargów
  • uzgadnianie zapasów, w tym rozliczanie spisów z natury
  • rozliczanie płatności
  • rozliczenie delegacji
  • sprawdzanie poprawności wprowadzanych dokumentów źródłowych
  • prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu
  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży zgodnie z Ustawą o rachunkowości, MSSF, prawem podatkowym
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  • doświadczenie zawodowe (pełna księgowość)
  • doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w marce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w ambitnym zespole
  • stabilność zatrudnienia
  • świadczenia dodatkowe: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, udział w programie lojalnościowym, bezpłatny dostęp do platformy językowej

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544