Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikowanie, księgowanie, uzgadnianie, procesowanie, a także rozliczanie dokumentów w systemach księgowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych i innych wydatków z zaliczki służbowej,
  • Systematyczne kontrolowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych pracowników,
  • Wspieranie klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w sytuacjach takich jak: zapytanie o płatność, dokumentacja
  • Weryfikacja, księgowanie i płatność umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowanie i archiwizacją dokumentów
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu zasad księgowości ( Ustawa o rachunkowości) , podstaw CIT oraz VAT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel
  • Zdolności analityczne
  • Zdolność do efektywnego, merytorycznego prowadzenia powierzonych prac
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544