Specjalista / Specjalistka ds. kontroli jakości
  • Unieradz
zachodniopomorskie, Unieradz, zachodniopomorskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola procesów produkcyjnych;
  • kontrola higieny produkcji, hal produkcyjnych, magazynów, maszyn i urządzeń;
  • prowadzenie wymaganych dokumentów dotyczących jakości oraz nadzór nad nimi;
  • monitoring i bieżąca analiza prób, ocena surowców/wyrobu gotowego;
  • monitoring i kontrola funkcjonowania systemu opartego na HACCP;
  • aktualizacja instrukcji oraz procedur Systemu Zarządzania Jakością;
  • monitoring i bieżąca kontrola systemu identyfikacji partii;
  • pobieranie prób i wysyłka do badań zewnętrznych zgodnie z harmonogramem;
  • ocenę wyrobów pochodzących z reklamacji;
  • analizowanie powstałych w toku produkcji oraz zgłoszonych z rynku niezgodności,
  • raportowanie przełożonemu o jakości produkowanych wyrobów;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • aktywne uczestnictwo w inspekcjach, kontrolach, obejmujących zakres kontroli jakości;
  • wystawianie kart BDO, prowadzenie ewidencji;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z pełnioną funkcją;
  • organizowanie pracy własnej w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: biologia, towaroznawstwo, rolnictwo, technologia żywności, biotechnologia),
  • znajomość systemów zarządzania w przemyśle, w tym dotyczące produkcji pasz / produktów spożywczych (HACCP, GMP),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży mięsnej lub pokrewnej również pet food będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi komputera i znajomość systemu operacyjnego Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • samodzielne miejsce pracy.
  • pakiety socjalne (Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne)
  • możliwość rozwoju i szkolenia

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584