Specjalista / Specjalistka ds. kontroli jakości
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru w tym określanie i potwierdzanie statusu wyrobów na wszystkich etapach procesu produkcji
  • Kontrola dostarczanych materiałów
  • Kontrola końcowa wyrobów
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji związanej z kontrolą jakości
  • Wykrywanie i identyfikowanie wyrobu niezgodnego z wymaganiem

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość norm technicznych i systemów jakościowych
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544