Specjalista/Specjalistka ds. kontraktowania usług elektroenergetycznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych w branży elektroenergetycznej,
  • analiza techniczno–ekonomiczna rozwiązań projektowych,
  • opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót,
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców robót elektroenergetycznych i dostawców materiałów,
  • analiza otrzymanych ofert,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami,
  • tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców,
  • współpraca z działami realizacji celem wybrania optymalnej oferty,
  • analiza rynku dostawców i wykonawców w celu pozyskania optymalnych i/lub alternatywnych źródeł usług.

Nasze wymagania

  • znajomość procesu budowlanego w zakresie pozwalającym na swobodne dokonywanie analizy otrzymanych ofert,
  • doświadczenie w pracy na budowie i/lub praca z dokumentacją techniczną,
  • doświadczenie w procesie kontraktowania usług w branży elektroenergetycznej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę.
  • znajomość programu AutoCAD.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE,
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563