Specjalista / Specjalistka ds. kontaktu z klientem w języku niemieckim i ukraińskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dobre Biuro sp z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Dobre Biuro poszukuje obecnie osób na stanowisko:

5 tysięcy złotych brutto/miesiąc + pakiet prowizyjny –

pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony, praca zdalna.

Twój zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klientów zagranicznych w języku niemieckim i ukraińskim
  • praca z komputerem, telefonem: sporządzanie pism, wniosków dla klientów, załatwianie spraw urzędowych w Niemczech dla klientów z Ukrainy
  • nadzorowanie prowadzonych spraw urzędowych dla naszych klientów
  • prowadzenie pierwszych rozmów z zainteresowanymi potencjalnymi klientami
  • świadczenie doradztwa socjalnego i MPU dla klienta ukraińskiego i niemieckiego będącego w Niemczech (po szkoleniu u nas)

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2 +
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz smartphonea
  • zorganizowanie w pracę, kultura osobista, własna motywacja

To oferujemy:

  • praca na polskiej umowie o pracę - na czas nieokreślony

    atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem prowizyjnym, w zależności od wyników
  • pracę w pełni zdalną do wykonywania z domu, bez stresujących dojazdów oraz stałych godzin pracy- w czasie jakim tobie pasuje
  • pracę wyjątkowo kreatywną, gdzie każdy dzień pracy jest inny od poprzedniego
  • brak konieczności posiadania doświadczenia – pracodawca zapewnia kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • stałą bazę klientów
  • nieustający rozwój i realną, jasną ścieżkę awansu
  • ambitny i profesjonalny zespół służący pomocą na każdym etapie Twojej pracy
  • bezpośredni kontakt do przełożonego bez skomplikowanej hierarchii i biurokracji
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w późniejszym terminie

Dokładny życiorys w języku polskim lub niemieckim wraz z informacjami na temat dostępności - ile godzin pracy w tyg. i od kiedy dokładnie mogą państwo zacząć prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania. Proszę aplikować w portalu Praca.pl

W przypadku braku możliwości odebrania połączenia – telefonu prośba o SMS, a oddzwonię.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931