Specjalista / Specjalistka ds. konferencji i seminariów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Akademia Leona Koźmińskiego
4. 10. 2024

Kozminski University is a non-public higher education institution with a broad business profile (management, finance and economics, and law), recognized as the best business school in Central and Eastern Europe according to the "Financial Times" rankings. The Perspektywy national ranking also deems KU as a vice-leader among business universities in Poland, and for many years, the institutions has been ranked first among non-public institutions. KU also has the three most important international business education accreditations, comprising the so-called "Triple Crown": EQUIS, AMBA, and AACSB. Only 1 percent of business schools worldwide have accomplished this honor. KU is the first and, so far, the only university in Poland to have set the UN Sustainable Development Goals.

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów

Główne obowiązki:

  • organizacja konferencji i seminariów oraz innych wydarzeń o zasięgu krajowym i międzynarodowym,
  • obsługa wydarzeń (w wersji on – line i/lub stacjonarnie) w dniu ich realizacji,
  • wspieranie działań podmiotów zaangażowanych w organizację konferencji,
  • obsługa formalności związanych z obsługą wydarzeń (umowy, rozliczanie budżetu, wystawianie faktur),
  • przygotowywanie stron internetowych dedykowanych do wydarzeń,
  • komunikacja z otoczeniem i Interesariuszami oraz wspieranie procesu promocji ALK,
  • przygotowywanie raportów dotyczących organizacji seminariów i konferencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. rok doświadczenia zawodowego na adekwatnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) i programów graficznych,
  • kompetencje budowania i rozwoju relacji, kultura osobista i poszanowanie różnic,
  • zdolność zarządzania projektami i prowadzenia prezentacji oraz pracy zespołowej,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola,
  • innowacyjność i kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu,
  • pracę w renomowanej Uczelni rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach, ze zniżką do 90 %,
  • możliwość rozwoju zawodowego; udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • dostęp do zasobów biblioteki uczelnianej,
  • praca w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648