Specjalista / Specjalistka ds. komercjalizacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Green Hills Management Sp. z o. o. Sp. J.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni handlowo – usługowych oraz biurowych,
  • Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni,
  • Przygotowywanie ofert dla najemców,
  • Bieżące kontakty z najemcami,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Realizacja założonych planów,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy,
  • Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom,
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentów związanych z zawarciem umów najmu,
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie sporządzania umów najmu,
  • Kontrola terminów i zapisów w zawartych umowach.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych,
  • Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji,
  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, dbałość o relacje inwestorskie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Ogólna wiedza dotycząca nieruchomości.

OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym środowisku rynku nieruchomości komercyjnych
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Współpracę w młodym zespole

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192