Specjalista / Specjalistka Ds. Komercjalizacji
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Green Hills Management Sp. z o. o. Sp. J.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni handlowo – usługowych oraz biurowych, Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni, Przygotowywanie ofert dla najemców, Bieżące kontakty z najemcami, Sporządzanie raportów i analiz, Realizacja założonych planów, Stała współpraca z innymi działami firmy, Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom, Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentów związanych z zawarciem umów najmu, Współpraca z działem prawnym w zakresie sporządzania umów najmu, Kontrola terminów i zapisów w zawartych umowach. WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe, Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych, Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji, Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, dbałość o relacje inwestorskie, Bardzo dobra organizacja pracy, Prawo jazdy kat. B, Dobra znajomość języka angielskiego, Biegła obsługa pakietu MS Office, Ogólna wiedza dotycząca nieruchomości. OFERUJEMY: Pracę w dynamicznym środowisku rynku nieruchomości komercyjnych Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji Współpracę w młodym zespole Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667