Specjalista / Specjalistka ds. kalkulacji i ofertowania – instalacje sanitarne
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
New Construction Concept Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów robót sanitarnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Wsparcie zespołu ofertowego w zakresie instalacji i sieci sanitarnych przy sporządzaniu ofert
  • Analiza rozwiązań technicznych i warunków formalnych planowanych inwestycji
  • Przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów na podstawie projektów całego zakresu branży sanitarnej
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, jej kompletności oraz ewentualnych błędów i nieścisłości
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz dostawców usług
  • Wprowadzenie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanych rozwiązań zamiennych
  • Współpraca z dostawcami urządzeń i materiałów instalacyjnych oraz podwykonawców na etapie wycen oraz kontraktacji
  • Weryfikacja otrzymywanych ofert pod względem finansowym, zakresowym i merytorycznym
  • Wsparcie kierownictwa projektu w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców, doboru technologii, materiałów i urządzeń
  • Udział w przygotowywaniu kalkulacji i pozyskiwaniu ofert na etapie pozyskiwania nowej inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • Umiejętność przygotowania przedmiarów

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu, w siedzibie firmy w Katowicach,
  • Niekorporacyjną atmosferę, otwartość na innowacje i zmiany,
  • Długoterminową współpracę,
  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia, w zależności od preferencji Kandydata,
  • Stabilne zatrudnienie i rynkowe warunki pracy w dobrze rozwijającej się firmie z branży budowlanej,
  • Szkolenia interpersonalne, techniczne i rozwój zgodny z profilem firmy i zainteresowaniami Pracownika,
  • Bezpieczne środowisko pracy oraz nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów budowlanych,
  • Pracę w zgranym zespole, który zawsze służy wsparciem i pomocą,
  • Spotkania i imprezy integracyjne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej,
  • Możliwość udziału w zajęciach z języka angielskiego oraz w zajęciach sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

O nas

Głównym profilem działalności New Construction Concept Sp. z o.o., należącej do grupy firm budowlanych, jest generalne wykonawstwo oraz realizowanie inwestycji deweloperskich.

Jako generalny wykonawca działamy w sektorach budownictwa prywatnego oraz publicznego. Realizujemy wszelkie prace związane z inwestycją, od prac projektowych poprzez proces budowy, aż do otrzymania pozwolenia na użytkowanie.

Jako deweloper inwestujemy w budowę obiektów przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług aranżacji i rearanżacji powierzchni tzw. Fit-out czyli aranżacji przestrzeni według indywidualnych wymagań, które ustalamy analizując strukturę firmy oraz jej potrzeby.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. przygotowania produkcji i ofertowania - instalacje sanitarne

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New Construction Concept Sp. z o.o. siedzibą w Katowicach (40-155), przy ul. Konduktorskiej 33, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ”Poprzez wysłanie e-maila z Pańskimi/Pani danymi osobowymi (w tym kontaktowymi), New Construction Concept sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach stają się współadministratorami tych danych osobowych. Wskazujemy, że informacje, o których mowa w art. 12 i 13 RODO, znajdują się pod linkiem: http://nccgroup.pl/ram/ncc_rodo.pdf Prosimy o zapoznanie się z nimi.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544