Specjalista / Specjalistka ds. kadrowych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Fudeko S.A.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  • Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej ZUS,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemach,
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i Zarządu,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych,
  • Znajomość warunków i zasad zatrudniania cudzoziemców.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • Znajomość programu SYMFONIA, R2PŁATNIK, PŁATNIK oraz pakietu Microsoft Office,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544