Specjalista / Specjalistka ds. kadrowych
  • Słubice
Słubice, Słubice, lubuskie, Polska
Könecke Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie rekrutacji
  • Współpraca z agencją pracy tymczasowej
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie BHP
  • Obsługa programu RCP
  • Nadzór nad prawidłowością sporządzania harmonogramów i rozkładów czasu pracy
  • Ewidencjonowanie absencji pracowniczych urlopowych, chorobowych oraz zasiłkowych
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i sprawozdań kadrowo-płacowych
  • Sporządzanie sprawozdawczości statystycznej do GUS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, innowacyjność, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Dodatkowa opieka medyczna

  • Praca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864