Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
PROMITEL sp. z o. o. sp. k.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych
  • Sporządzanie i przesyłanie deklaracji do ZUS, US i innych instytucji
  • Monitorowanie przestrzegania przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie zarządzania personelem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w dziale kadr i płac
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Biegła obsługa programów kadrowo-płacowych oraz pakietu MS Office
  • Umiejętności analityczne i skrupulatność w obliczaniu wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • Bardzo realne możliwości rozwoju, awansu i wzrostu wynagrodzenia;
  • Stabilną pracę z najlepszymi producentami o światowym zasięgu
  • Pracę z zaangażowanym i wspierającym się zespołem;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz zniżki pracownicze;
  • Narzędzia niezbędne do pracy wysokiej jakości
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. kadr i płac Chorzów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Chorzów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Chorzów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Chorzów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Chorzów
  • Specjalista ds. reklamy Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648