Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Opix
24. 4. 2024

Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Zakres obowiązków:
*Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
*Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
*Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
*Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
*Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
*Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
*Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
Wymagania wobec kandydata:
*Wyższe wykształcenie
*Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu listy płac
*Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
*Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programów R2Płatnik
*Znajomość programu Płatnik
*Dobra znajomość języka angielskiego mile widziane
Oferujemy :
*praca w godzinach 8-16
*dogodną lokalizacje blisko Metra
*praca od poniedziałku do czwartku
*praca hybrydowa

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851