Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Jako Badaj.to, czyli nowa marka wywodząca się z firmy Śląskie Laboratoria Analityczne, skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Nasza praca ma realny wpływ na poprawę świadomości znaczenia regularnych badań diagnostycznych. Celem jaki nam przyświeca jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług medycznych. Współpracuje z nami już ponad 700 osób min. diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, kurierzy oraz pracownicy administracyjno – biurowi.  Wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych.

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON, PPK
  • rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów
  • tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • rozliczanie benefitów przysługującym pracownikom
  • tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

  • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • znajomość programu kadrowo – płacowego ENOVA (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Word i Excel
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
  • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
  • A także: karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch

Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich prawie 160 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół liczy ponad 700 pracowników. Łączy nas pasja i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą i szanujemy wzajemne poglądy i wartości. Los najbardziej potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie włączamy się w akcje charytatywne (sla.pl/pomagamy).

Nasze usługi często ratują ludzkie życie. Każdego dnia, wydając wyniki badań, dajemy Pacjentom świadomość stanu swojego zdrowia. Czy może być coś bardziej motywującego do pracy? Jeśli cenisz – tak jak my – etykę w działaniu, otwartość i uczciwość w relacjach ze współpracownikami, a ponadto szukasz niekorporacyjnej atmosfery to nie czekaj dłużej, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851