Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Process Solutions Sp. z o. o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania na stanowisku

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa dla dedykowanych Klientów
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy, w tym sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, inne formy zatrudnienia)
  • wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemie Enova
  • naliczanie i szczegółowa weryfikacja list płac
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT
  • samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
  • obsługa programu PPK
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz innych zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz innych świadczeń zgodnie z przepisami prawa pracy
  • doświadczenie w obsłudze umów cywilnoprawnych
  • doświadczenie w rozliczaniu ZFŚS
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych i z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość MS Excel i Płatnika
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na swobodny kontakt z Klientami
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy, terminowość
  • pozytywna energia i zaangażowanie.

Oferujemy

  • nowoczesne systemy i programy do pracy
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych
  • pracę przy wsparciu zespołu asystentów, młodszych księgowych oraz księgowych
  • bogaty pakiet opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie
  • dodatkowy dzień urlopu
  • system kafeteryjny
  • platforma wellbeingowa
  • praca w modelu hybrydowym 2:3 (dwa dni z biura, trzy z domu)
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy między 7:30-9:30)
  • system poleceń pracowniczych
  • integracje pracownicze
  • sekcję sportową i udział w akcjach dobroczynnych
  • wspólne celebrowanie sukcesów, awansów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567