Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
MODERNA HOLDING
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON
  • przygotowywanie umów w obszarze zatrudnienia kapitału ludzkiego (UoP, B2B, UoD, UZ) oraz innych dokumentów kadrowych
  • ewidencja i raportowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • koordynowanie badań lekarskich, szkoleń BHP i wyposażenia BHP
  • komunikacja i współpraca w ramach grupy Moderna Holding
  • śledzenie i implementacja zmian w przepisach prawa pracy
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 rok)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • doświadczenie w pracy z systemem płacowo-kadrowym „Optima”

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018