Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Finansowego Jacek Dziua
12. 10. 2024

Ogłoszenie o pracę: Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Finansowego Jacek Dziuba
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Finansowego Jacek Dziuba, z siedzibą w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac. Jeżeli masz doświadczenie w obszarze kadr i płac, a także cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania.
Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów kancelarii,
- prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy,
- sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz innych świadczeń,
- rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
- przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz innych sprawozdań kadrowo-płacowych,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PIP),
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków.
Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami i płacami,
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne,
- znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków dochodowych,
- doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (Symfonia, Raks),
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
- odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji w zakresie kadr i płac,
- pracę w zgranym zespole specjalistów w renomowanej kancelarii doradztwa podatkowego,
- przyjazną atmosferę i wsparcie w codziennych obowiązkach,
- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i kompetencji.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: @ W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac – Imię Nazwisko".
Prosimy o dopisanie klauzuli: *"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w profesjonalnym środowisku!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251