Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
  • Słonawy
wielkopolskie, Słonawy, wielkopolskie, Polska
Tappol Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej w pełnym zakresie,
  • comiesięczne naliczanie wynagrodzeń,
  • naliczanie zasiłków chorobowych,
  • przygotowywanie dokumentacji płacowej będącej podstawą naliczania płac, urlopów, zasiłków chorobowych i pozostałych świadczeń wypłacanych pracownikom np. odprawy, ekwiwalenty za urlop,
  • rozliczanie zajęć komorniczych,
  • rozlicznie czasu pracy i tworzenie harmonogramów czasu pracy,
  • przyjęcia i zwalnianie pracowników – również cudzoziemców, uczniów praktycznej nauki zawodu,
  • wystawianie zaświadczeń na wniosek pracowników,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, ZUS, US
  • sporządzanie analiz i raportów w arkuszu MS Excel.

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w firmie produkcyjnej,
  • znajomość Kodeksu Pracy, prawa podatkowego i prawa ubezpieczeń społecznych, a także zagadnień z zakresu zatrudniania pracowników młodocianych oraz znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców, przepisów z zakresu PPK oraz Polskiego Ładu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych: SYMFONIA, PŁATNIK, E-PRACOWNIK
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,
  • dużą samodzielność,
  • pakiet socjalny,
  • pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku,
  • udział w szkoleniach i kursach zawodowych.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544