Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Baniocha
mazowieckie, Baniocha, mazowieckie, Polska
Mondi Solec Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie dok. kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS
  • Obsługa administracyjna procesów zatrudnienia
  • Kontrola ważności badań lekarskich i BHP
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy
  • Obsługa PPK i benefitów
  • Zarządzanie zakładowym funduszem świadczeń socjalnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Potwierdzona certyfikatem znajomość prawa pracy i naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość systemu Płatnik
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i dyskrecja
  • Mile widziana znajomość SAP HR
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowa o prace na cały etat
  • Dopłata do posiłków
  • Szkolenia, możliwość rozwoju
  • Dobra atmosfera pracy
  • Dojazd do pracy od stacji Metro Wilanowska przez Konstancin

  • Wejdź do świata możliwości
  • Korzystaj z warunków do rozwoju
  • Docenimy Twoje zaangażowanie
  • Pracuj z najnowszymi technologiami
  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty
  • Kreuj z nami lepszy świat
  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584