Specjalista / Specjalistka ds. Jakości
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie inspekcjami przychodzącymi
  • Poprawa jakości po stronie dostawcy
  • Zarządzanie dokumentacją przychodzącej kontroli
  • Kontrola jakości procesu wtrysku i montażu
  • Kontrola końcowa i wychodząca
  • Zarządzanie jakością gotowej części
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • znajomość narządzi jakościowych ( FMEA, CP, SPC, MSA, 8D) oraz systemy zarządzania jakością
  • posiadanie certyfikatu VDA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość 6 sigma
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju zawodowego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę Multisport oraz świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy, karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567