Specjalista / Specjalistka ds. jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Joinco Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 13 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju. W celu uzyskania większej informacji o firmie zapraszam na stronę: www.joinco.pt

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. Jakości będziesz odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości, zgodności, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju importowanych produktów spoza Unii Europejskiej, głównie z Chin.

Twoje zadania będą obejmować między innymi:

  • Sprawdzanie kompletności dokumentacji przedłożonej w procesie oceny zgodności, takiej jak raporty z badań laboratoryjnych, certyfikaty, raporty z inspekcji produkcji oraz audyty z fabryk
  • Zarządzanie procesem testowania produktów pod kątem zgodności produktów przemysłowych z normami między innymi takimi jak: EN71,EN62115, Reach, EMC, LVD, 1935/2004 itp., w tym delegowanie certyfikacji do odpowiednich jednostek certyfikujących
  • Regularną współpracę z klientami, partnerami biznesowymi oraz producentami (przede wszystkim z Chin) w celu zapewnienia zgodności produktów i rozwiązywania wszelkich problemów jakościowych
  • Współpracę z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi, takimi jak TUV, DEKRA, INTERTEK, w celu uzyskania niezbędnej certyfikacji
  • Kompletowanie dokumentacji na żądanie organów kontroli, takich jak WIIH, Sanepid itp., zapewniając pełną transparentność i współpracę z inspektorami nadzoru
  • Nadzór nad procesem rozpatrywania reklamacji konsumenckich, działając w sposób szybki i skuteczny w celu zabezpieczenia interesów klientów i utrzymania reputacji firmy

Poszukujemy osoby, która posiada dobrą znajomość przepisów dotyczących jakości i zgodności produktów oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne, aby skutecznie współpracować z różnymi interesariuszami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

Jeśli jesteś zorganizowany, samodzielny i masz silne poczucie odpowiedzialności za jakość produktów, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją certyfikacyjną między innymi w zakresie zabawek, artykułów elektrycznych i elektronicznych, produktów do kontaktu z żywnością i żywności oraz innych artykułów przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobra organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność koncentracji na szczegółach
  • Umiejętności pracy w zespole oraz wykazywania własnej inicjatywy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem dodatkowych benefitów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów – platforma MyBenefit i prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia, wyjazdy integracyjne i możliwości rozwoju zawodowego
  • Miejsce parkingowe dla wszystkich pracowników
  • Zajęcia językowe
  • Co dwa tygodnie w piątki obiady dla całego zespołu
  • Godziny pracy od 8:00 do 16:00
  • Praca stacjonarna z biura; po 3 miesiącach praca zdalna okazjonalna – 24 dni HO w roku

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103