Specjalista / Specjalistka ds. IT
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU-NATIONAL -LOUIS UNIVERSITY Z SIEDZIBĄ W NOWYM SĄCZU
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Zabbix
  • Linux
  • Windows Server
  • Docker
  • Android
  • Microsoft Azure
  • Google Cloud Platform
  • Ubuntu
  • CentOS
  • SharePoint
  • Debian
  • Red Hat
  • Raspberry Pi
  • VMware
  • Visual Studio Code
  • Cisco

System operacyjny

  • Windows
  • macOS
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowe administrowanie serwerami z systemami Linux i Microsoft Windows, konfiguracja, aktualizacja i utrzymanie serwisów oraz oprogramowania.
  • Aktualizacja systemów operacyjnych i aplikacji.
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie IT dla pracowników administracji WSB-NLU.
  • Prowadzenie dokumentacji dla używanych w WSB-NLU systemów komputerowych.
  • Usuwanie awarii sprzętu komputerowego oraz odtwarzanie systemu po awarii.
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową (logiczną) oraz usuwanie występujących awarii.
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemu, poprzez stosowanie odpowiednich metod zabezpieczania danych oraz nadzorowanie poprawności działania firewall.
  • Zarządzanie kontami użytkowników.
  • Nadzór techniczny serwisu WWW Szkoły we współpracy z Biurem Obsługi Studiów i Studenta oraz Działem Marketingu.
  • Nadzór i pomoc w realizacji nagrań prowadzonych przez system CloudA oraz zarządzanie zasobami udostępnionymi przez ten system.
  • Świadczenie pomocy technicznej w zakresie korzystania z platformy CloudA.
  • Pomoc informatyczna w organizacji eventów realizowanych przez WSB-NLU.
  • Działania prewencyjne mające na celu podniesienie bezpieczeństwa pracowników oraz studentów WSB-NLU.
  • Współpraca podczas badań naukowych związanych z zasobami udostępnianymi przez WSB-NLU m.in. VR oraz „Wirtualne Laboratorium”.
  • Rozwój oraz utrzymanie infrastruktury centrum danych (data center) będącej w posiadaniu WSB-NLU.
  • Zabezpieczenie systemów informatycznych w zakresie wymagań związanych z ochroną danych osobowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość administracji serwisami Microsoft 365.
  • Znajomość platformy streamingowej Wowza Video Engine i OBS Studio.
  • Umiejętność obsługi webinarów na YouTube, Facebook, MS Teams.
  • Doświadczenie w podstawowym administrowaniu serwerami Linux i Windows.
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz aktualizacji oprogramowania.
  • Znajomość zasad zabezpieczania danych i działania UTM.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Dbałość o szczegóły i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się uczelni.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach IT.

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu od ponad 30 lat ma zaszczyt i przyjemność wykładać najnowszą wiedzę i kształcić w oparciu o praktykę i wieloletnie doświadczenia wykwalifikowanych wykładowców.

Przez ten czas "dostarczyliśmy" na lokalny i międzynarodowy rynek pracy ponad 30 tysięcy doskonale przygotowanych, gotowych do tworzenia i realizowania ambitnych projektów osób, z którymi niejednokrotnie przeszliśmy z relacji uczelnia — student na ➡ mentor/trener/mistrz — uczeń.

Celem WSB-NLU jest położenie maksymalnego nacisku na praktyczne aspekty kształcenia. Jest to możliwe dzięki kadrze dydaktycznej złożonej w większości z pracowników firm i instytucji z wielu branż, stałej współpracy z pracodawcami w zakresie patronatu nad kierunkami i prowadzenia zajęć oraz metodyce kształcenia opartej na warsztatach, studium przypadku oraz metodzie projektu

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU-NATIONAL -LOUIS UNIVERSITY Z SIEDZIBĄ W NOWYM SĄCZU z siedzibą w: Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rektorat@wsb-nlu.edu.pl.

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851