Specjalista / Specjalistka ds. IT

  • T-SQL
  • PowerShell
  • Microsoft IIS
  • Active Directory
  • Zabbix
  • Microsoft SQL Server
  • Linux
  • Windows Server
  • Microsoft Azure
  • Android
  • MacOS
  • Ubuntu
  • SharePoint
  • Debian
  • Veeam
  • Cisco

Mile widziane

  • Ansible
  • Cloudflare
  • Docker
  • WordPress

System operacyjny

  • Windows
  • macOS
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych klasy ERP – przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń
  • przygotowywanie i instalacja sprzętu oraz narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach firmy (wewnętrznych oraz zewnętrznych)
  • administrowanie infrastrukturą serwerową
  • zapewnienie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania administrowanych aplikacji
  • czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień dot. użytkowników systemów oraz wykorzystania zasobów IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego związane z informatyką lub pokrewnymi dziedzinami
  • Doświadczenia w obszarze IT, w tym administracji systemami, wsparcia technicznego czy programowania
  • Znajomości najnowszych technologii i trendów w branży IT
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Certyfikatów potwierdzających kwalifikacje w obszarze IT
  • Motywacji do ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na działanie w międzynarodowym środowisku IT
  • Dbałości o szczegóły i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN protokoły TCP/IP
  • dobra znajomość w zakresie administrowania systemów z rodziny Microsoft Windows Server
  • dobra znajomość środowiska Active Directory, wirtualizacji
  • dobra znajomość Microsoft Windows, Office i oprogramowania antywirusowego
  • znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft 365 (Exchange, Office365, Teams, Azure,itd.)
  • głęboka świadomość kwestii bezpieczeństwa i poufności danych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz premie miesięczne
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy i dobrą kawę
  • możliwość skorzystania z: pakietu medycznego
  • szkolenia

O nas

Firma W.P.C. Sp. z o.o. to kadra wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży PBS (papier, biuro, szkoła).

Od lat 90 działamy zgodnie z najlepszymi praktykami biznesowymi, współpracując z liderami rynku branży PBS oraz światowymi markami, wiedzę czerpiąc również z rynków zagranicznych.

Jesteśmy dystrybutorami takich marek jak : Pilot , Strigo, Deli, Todays, Nara, Funny Mat, Pukka Pads

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "W.P.C." sp. z o.o. z siedzibą w: Wołoska 5, 02-675 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: sekretariat@wpc.com.pl.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080