Specjalista / Specjalistka ds. IT
  • Kraków, ul. Kamieńskiego 51
małopolskie, Kraków, ul. Kamieńskiego 51, małopolskie, Polska
Ziko Apteka Sp. z o.o.
9. 10. 2024

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opieka i wsparcie w zakresie oprogramowania aptecznego
  • Monitorowanie komputerów i serwerów aptecznych
  • Aktualizację systemów operacyjnych, aktualizacje systemowe, sterowniki, firmware
  • Instalacja i konfiguracja wymaganych aplikacji
  • Zbieranie statystyk awarii, naprawa błędów
  • Tworzenie instrukcji konfiguracji urządzeń i aplikacji
  • Podejmowanie pro-aktywnych działań w celu uniknięcia awarii
  • Zlecenie wymiany i zakupu sprzętu w ramach przydzielonego budżetu
  • Współpraca z serwisami lokalnymi

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem KS-AOW, KS-ZSA, KS-Omniphram
  • Biegła znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows oraz pakietu Microsoft Office
  • Znajomość baz danych ORACLE w tym programu narzędziowego RMAN
  • Znajomość aplikacji IT Remote Desktop Manager, Nvision lub pokrewne
  • Znajomość SQL Deweloper
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, w tym terminologii branżowej
  • Prawo jazdy kat. B.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosferę oparta na współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program wsparcia "Możesz na nas liczyć"
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premię za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087