Specjalista / Specjalistka ds. inżynierii przemysłowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie i realizacja  projektów inwestycyjnych w ramach Jednostki Biznesowej API, ściśle współpracując z pozostałymi departamentami ZF Polpharma
  • Realizacja, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem, zadań inwestycyjnych polegających m.in na wdrożeniu nowych instalacji technologicznych i urządzeń produkcyjnych oraz procesów rozblokowania wąskich gardeł produkcyjnych
  • Opracowywanie szczegółowych założeń i wytycznych oraz koordynowanie realizacji nowych wdrożeń i modernizacji instalacji technologicznych dla wszystkich branż inżynieryjnych
  • Przygotowanie studium wykonalności i dokumentacji koncepcyjnej wspierającej JB API w procesie podejmowania decyzji co do realizacji nowych inwestycji, projektów i wdrożeń
  • Opracowywanie propozycji rozwiązań dla skomplikowanych problemów technicznych w JB API
  • Rozwijanie najlepszych praktyk i standardów inżynieryjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej w zakresie mniejszych projektów technologicznych
  • Zapewnianie wiedzy w dziedzinie technicznych aspektów produkcji API
  • Wspieranie wszystkich aktywności w JB API niezwiązanych z produkcją i z utrzymaniem ruchu, ale wymagających wiedzy technicznej i doświadczenia

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: inżynieria przemysłowa, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu syntezy organicznej oraz technologii organicznej, a także zakresu GMP i ATEX
  • Znajomość Autocad
  • Wiedza z obszaru dotyczącego inwestycji, konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagany certyfikat B2)
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293