Specjalista/Specjalistka ds. Inżynierii Materiałowej
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych
  • Wykonywanie badań, prac technicznych oraz prób technologicznych związanych z realizowanymi projektami badawczymi, rozwojowymi, usługowymi z obszaru inżynierii materiałowej
  • Kontrola wyrobów gotowych (skład chemiczny, makrostruktura, mikrostruktura, własności wytrzymałościowe)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wyposażeniem pomiarowym oraz urządzeniami stosowanymi w laboratorium metaloznawczym
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań, prób technologicznych związanych z działalnością B+R i usługową (dokumentowanie wyników, opracowanie raportów, sprawozdań, publikacji)
  • Utrzymywanie wyposażenia w sprawności technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe II stopnia (preferowany kierunek: inżynieria materiałowa lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania w zakresie podstawowych narzędzi jak: Microsoft Office, programy graficzne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, rzetelność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosfera w pracy.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941