Specjalista / Specjalistka ds. infrastruktury
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu,
  • Utrzymywanie infrastruktury obiektu w pełnej sprawności technicznej
  • Nadzorowanie działania systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • Okresowe kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych, instalacji i przewodów,
  • Udział w projektach inwestycyjnych obiektu, w rozbudowach i modernizacjach
  • Nadzorowanie podwykonawców realizujących prace naprawcze, inwestycyjne, a także fizycznej ochrony mienia,
  • Nadzorowanie czystości obiektu i terenów zewnętrznych,
  • Zarządzanie gospodarką odpadami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów,
  • Planowania i dobrej organizacji pracy,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo umowa na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zdobycie cennych kwalifikacji oraz rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Kompleksowe szkolenia na stanowiskach pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Indywidualne plany rozwojowe,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Benefity pracownicze,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy, oparta na wzajemnym szacunku,
  • Parking blisko miejsca pracy,

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544