Specjalista / Specjalistka ds. influencer marketingu
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
NOYO Pharm
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Witaj w świecie skutecznych suplementów diety!

NOYO® powstało z połączenia pasji do piękna i zdrowia. Od kilkunastu lat zajmujemy się suplementami diety, a całe zebrane doświadczenie zaowocowało unikatową linią produktów. Nasze suplementy diety zostały oparte na naturalnych i opatentowanych składnikach, których działanie zostało poparte w badaniach klinicznych. Nasze produkty zostały docenione przez tysiące Klientek i Klientów ze względu na prosty skład oraz swoją niezawodność.

Bo piękno zaczyna się od wewnątrz!

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowski Specjalisty w dziale Influencer Marketingu!

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii marketingowej opartej na influencerach
  • Identyfikowanie, badanie i analiza influencerów odpowiednich dla marki i danego produktu
  • Nawiązywanie kontaktów i negocjowanie umów z influencerami
  • Planowanie i organizowanie kampanii marketingowych z udziałem influencerów
  • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii oraz raportowanie
  • Śledzenie trendów i zmian w dziedzinie influencer marketingu oraz proponowanie nowych rozwiązań i strategii
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z influencerami
  • Zarządzanie przeznaczonym budżetem

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Influencer Marketingowych, w tym identyfikacji, rekrutacji i współpracy z influencerami (minimum 2/3 lata)
  • Doświadczenie pracy w sektorze beauty będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży influencer marketingowej i trendów panujących na rynku
  • Bardzo dobra znajomość platform social media (IG, YT, TikTok)
  • Umiejętność analizy danych i raportowania, w celu monitorowania efektywności kampanii i dostosowywania działań
  • Zdolność do tworzenia strategii influencer marketingowych, uwzględniających cele firmowe i grupy docelowe
  • Doskonała komunikacja i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z influencerami
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści i pomysłów dla kampanii influencer marketingowych
  • Umiejętność zarządzania budżetem i efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych
  • Samodzielność, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym teamie ludzi z pasją
  • Pole do rozwoju przy ciekawym i doskonale rozwijającym się projekcie
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w trakcie budowania działu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i preferowaną przez ciebie formę zatrudnienia
  • Realny wpływ na rozwój firmy, twój głos jest dla nas bardzo ważny
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty
  • Budżet szkoleniowy
  • Możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego (3/5 dni biuro)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055