Specjalista / Specjalistka ds. HR ze znajomością języka rosyjskiego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów rekrutacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi dotarcia do kandydatów;
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, koordynowanie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami;
  • bieżąca obsługa pracowników;
  • onboarding i offboarding pracowników,
  • adaptacja nowego pracownika;
  • ocena pracownicza;
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi,
  • wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
  • organizacja eventów firmowych;
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej;
  • rozwijanie systemu motywacyjnego pracowników;
  • Dbanie o przyjazną i ciepła atmosferę w firmie i relacje międzyludzkie

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte kompetencje społeczne;
  • komunikatywność;
  • łatwość nawiązywania relacji;
  • umiejętność słuchania i obserwacji;
  • empatia oraz pozytywne nastawienie;
  • znajomość języka rosyjskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętności organizacji czasu pracy;
  • samodzielność i inicjatywność;
  • energiczność i kreatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przeszkolenie do pracy;
  • miłą atmosferę, gdzie liczy się współpraca i wsparcie;
  • kartę MultiSport oraz prywatne ubezpieczenie PZU - w ramach pakietu benefitów, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie;
  • miejsce pracy: Gdańsk Kowale.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584