Specjalista / Specjalistka ds HR
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie, Polska
VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Główne zadania:

  • Prowadzenie akt pracowniczych (przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, nagan, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem)
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac sprawdzanie poprawności naliczenia urlopu, zasiłku chorobowego, premii, ekwiwalentu za urlop, dodatków, składek, podatku itd.)
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS US GUS PPK)
  • Realizacja zadań z zakresu PPK
  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową Benefit
  • Dostęp do platformy szkoleniowej

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190