Specjalista / Specjalistka ds. gospodarki narzędziowej
  • Stanowice
dolnośląskie, Stanowice, dolnośląskie, Polska
O2A Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli Twoją pasją jest majsterkowanie, interesujesz się mechaniką, z błyskiem w oku rozkręcasz silnik, naprawiasz, budujesz, konstruujesz, zdolności techniczne i manualne są Twoją silną stroną to właśnie Ciebie szukamy!

Nasze wymagania

  • Specjalista ds. naprawy narzędzi produkcyjnych
  • Wymagania
  • zdolności manualne
  • zdolności techniczne
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność czytania schematów technicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bonusy
  • prace w młodym i prężnym zespole

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836