Specjalista / Specjalistka ds. gospodarki magazynowej
  • Strzebielino
pomorskie, Strzebielino, pomorskie, Polska
Eurocast Sp. z o.o.
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu informatycznego klasy ERP w zakresie gospodarki magazynowej
  • Zapewnienie zgodności dokumentów magazynowych z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Wystawianie/uzupełnianie/kompletowanie wewnętrznych dokumentów magazynowo/księgowych
  • Kontakt z zewnętrznymi podmiotami w zakresie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowo/księgowych
  • Obsługa deklaracji Intrastat, systemu m.in. EMCS PL2(e-DD), PUESC, CBAM

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, szczególnie Excel, Outlook)
  • Analityczne myślenie, łączenie wielu wątków

To oferujemy

  • Umowa na zastępstwo [co najmniej 2 lata
  • Proponowane wynagrodzenie 5000 – 6000 PLN brutto [do negocjacji
  • System pracy – I zmiana od poniedziałku do piątku w godzinach 08 – 16
  • Zapewniamy darmowy dojazd do pracy na trasie Wejherowo - Strzebielino - Lębork
  • Stabilne zatrudnienie, ponad 50 % pracowników pracuje z nami ponad 5 lat z czego 30% ponad 10 lat
  • Indywidualny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych na wielu płaszczyznach
  • Uczestnictwo w konferencjach oraz szereg szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, które rozwijają umiejętności specjalistyczne, językowe a także wspomagają rozwój osobisty. W I półroczu 2021 roku na ten cel przeznaczyliśmy ok 1000 godzin
  • Ponadto 50 % obecnie zatrudnionych managerów, liderów czy specjalistów pozyskaliśmy w wyniku awansu
  • W Eurocast pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia, dlatego naszym pracownikom oferujemy szereg świadczeń i możliwości, takich jak dofinansowanie do kart sportowych, ubezpieczenie grupowe czy wyjścia integracyjne
  • Ponadto pracownicy w ramach działalności ZFŚS otrzymują m.in. bony świąteczne czy wyprawki szkolone dla dzieci

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544