Specjalista / Specjalistka ds. Gospodarki Magazynowej
  • Pietrzykowice
, Pietrzykowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
CHOMAR LOGISTIC Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • Nasze centrum logistyczne poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty/tki ds. Gospodarki Magazynowej, do którego/ej obowiązków należeć będzie:
  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie wprowadzania i aktualizacji danych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Obsługa skrzynki mailowej
  • Obsługa kierowców ( sprawdzanie zgodności dokumentów, awizowanie, wydawanie dokumentów)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność podczas wykonywanych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę z bezpośrednio z Chomar Logistic
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do posiłków w postaci karty lunchowej
  • Bonus za polecenie kandydata do pracy
  • Dodatek do dojazdów do pracy
  • Bezpłatny parking
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość nadgodzin

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone

Firma Chomar Logistic Sp. z o.o to nowoczesne centrum logistyczne, profesjonalne magazyny o powierzchni 20.000 m² z pełnym zapleczem technicznym, oferujące swoim klientom kompleksowe usługi związane z logistyką magazynową.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CHOMAR LOGISTIC sp. z o.o. z siedzibą w: Przemysłowa 3, 55-080 Pietrzykowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kijek.p@chomarlogistic.pl.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087