Specjalista/specjalistka ds. fakturowania
  • Gdańsk
specjalista/specjalistka ds. fakturowania
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. fakturowania do firmy zajmującej się leasingiem nieruchomości biurowych i handlowych. Jeśli masz doświadczenie w fakturowaniu, dobrze odnajdujesz się w pracy z dokumentami i chcesz rozwijać się w dynamicznej branży nieruchomości komercyjnych, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do naszego zespołu i wspieraj procesy fakturowania w kluczowych inwestycjach w Polsce!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w obszarze ekonomii, bankowości, czy finansów i rachunkowości (będzie mile widziane)
  • doświadczenia w obszarze fakturowania, w podobnej roli
  • znajomości j. angielskiego (będzie mile widziane)
  • znajomości programu MS Excel
  • znajomości programu Optima (będzie dodatkowym atutem)
  • skrupulatności
  • umiejętności pracy w grupie
  • samodzielności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • premię roczną
  • wsparcie kierownictwa oraz rozwój
  • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zadania

  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • kontrola poprawności danych na fakturach
  • uzgadnianie miesięcznych obciążeń
  • sprawdzanie danych księgowych
  • wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • tworzenie zestawień i raportów w programie MS Excel
  • bieżące wsparcie działu księgowego w realizacji jego zadań
  • weryfikacja i wprowadzanie umów do systemu

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116