Specjalista / Specjalistka ds. Employer Brandingu
  • Osieck
Osieck, Osieck, mazowieckie, Polska
Praca.pl
17. 9. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zadania:

  • Employer branding
  • Dbanie o wizerunek firmy (trzy marki)
  • Prowadzenie strony internetowej, mediów społecznościowych
  • Przygotowanie strategii marketingowej, przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Analiza danych rynkowych

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia materiałów reklamowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:

  • Wykształcenie o kierunkowe

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Umowę o pracę i pełny etat
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w PZU
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia

  • Praca Osieck
  • Osieck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584