Specjalista / Specjalistka ds. Employer Brandingu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Bonprix Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • będziesz wspierać rozwój i wdrażanie międzynarodowych strategii employer brandingowych, tworzenie treści i międzynarodowe projekty mające na celu wzmocnienie i pozycjonowanie naszej marki pracodawcy;
  • będziesz wspierać internacjonalizację europejskiej strony kariery, w tym będziesz zarządzać dostawcami usług, raportowaniem i komunikacją;
  • będziesz uczestniczyć w tworzeniu treści w zintegrowanej strukturze i zarządzać nimi;
  • będziesz również odpowiedzialny za projektowanie oraz zarządzanie kampaniami skierowanymi do grup docelowych;
  • będziesz pracować w międzynarodowym zespole wraz z kolegami z działu Employer Branding i Corporate Communications w Hamburgu z którymi będziesz rozwijać międzynarodowe tematy związane z employer brandingiem w tym będziesz opracowywać strategie i dostosowywać je lokalne;
  • dzięki kreatywnym pomysłom możesz ujednolicić nasz employer branding na poziomie międzynarodowym i przenieść go na nowy poziom;
  • tam, gdzie jest bonprix, jest przyszłość. Aby to osiągnąć, potrzebujemy ludzi takich jak Ty, którzy myślą nieszablonowo i zamieniają „nie da się” w „da się zrobić”.

Nasze wymagania

  • dyplom z nauk o komunikacji lub pokrewne;
  • doświadczenie w employer brandingu w kontekście międzynarodowym;
  • umiejętności w zakresie tworzenia treści (edycja wideo i zdjęć, a także copywriting);
  • doświadczenie w marketingu efektywnościowym;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • kreatywność z umiejętnościami analitycznymi i koncepcyjnymi;
  • międzynarodowy sposób myślenia;

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • nagrody za staż pracy;
  • owocowe dni;
  • dofinansowanie posiłków.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648