Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu na rynek niemiecki
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Matplast Systemy Okienne
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec
  • przygotowywanie wycen stolarki okiennej
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe z Klientami

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej,
  • znajomość języka niderlandzkiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja ) uzależniony od wyników pracy
  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy:
  • szkolenia produktowe oraz techniczne
  • przyjazna atmosfera w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509