Specjalista / Specjalistka ds. eksportu
  • Warszawa, Bielany
mazowieckie, Warszawa, Bielany, mazowieckie, Polska
JUAN Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Koordynowanie i realizacja procesów eksportowych w firmie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych.
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami zagranicznymi.
  • Monitorowanie rynków zagranicznych oraz analizowanie trendów i konkurencji.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz dokumentacji eksportowej.
  • Współpraca z działami produkcji, logistyki i magazynu w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień.
  • Udział w międzynarodowych targach i wystawach branżowych.

Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale eksportu, preferowane w branży meblowej.
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z eksportem.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Zdolności negocjacyjne oraz analityczne.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080