Specjalista / Specjalistka ds. e-commerce
  • Buczkowice
Buczkowice, Buczkowice, Śląskie, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego.
  • Optymalizacja procesów zakupowych w celu zwiększenia konwersji i zadowolenia klientów.
  • Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań optymalizacyjnych.
  • Monitorowanie dostępności produktów oraz bieżące aktualizowanie oferty produktowej.
  • Aktywny udział we wdrożeniach nowych sklepów internetowych.
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży zarówno w sklepie internetowym, jak i na platformach marketplace.
  • Współpraca z zespołem IT przy dodawaniu nowych funkcjonalności do platformy e-commerce.
  • Koordynacja działań z innymi działami firmy w celu realizacji wspólnych projektów.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z e-commerce.
  • Znajomość narzędzi i strategii sprzedażowych online.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Kreatywność oraz zorientowanie na realizację celów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z premią zależną od wyników sprzedaży.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z przyjaznym zespołem.

  • Praca Buczkowice
  • Buczkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544