Specjalista / Specjalistka ds. części zamiennych i akcesoriów
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
KELLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe od Klienta zewnętrznego, jak również spływających z poszczególnych Działów firmy
  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych i akcesoriów
  • Monitorowanie i kontrola zamówień
  • Przyjmowanie dostaw
  • Współpraca z warsztatem samochodowych celem zapewnienia płynnej i bezkonfliktowej realizacji dostaw oraz zaopatrzenia warsztatu w niezbędne części
  • Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Pozyskiwanie, utworzenie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych na powierzonym terenie
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizacja szkoleń dla klientów oraz doradztwo handlowe w zakresie odbioru produktów
  • Analiza działań konkurencji
  • Raportowanie prowadzonych działań

✅Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe
  • Znajomość procesu obrotu częściami zamiennymi (ofertowanie, zamówienia, przejęcie towaru, wysyłka, fakturowanie, itp.)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy samochodów osobowych
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • Predyspozycje do współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

O nas

  • Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 r., początkowo specjalizując się w naprawach samochodów marek Renault i Dacia. Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako pełnoprawny dealer.
  • Z marką Hyundai współpracujemy od stycznia 2016 r. jako Autoryzowany Dealer. W ciągu tych paru lat dwukrotnie zdobyliśmy tytuł "Dealer Roku Hyundai", który potwierdza nasze zaangażowanie w najwyższą jakość obsługi Klienta.

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851