Specjalista / Specjalistka ds. Controllingu Personalnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i kontrola budżetu wynagrodzeń, benefitów itp.
  • Współpraca z zespołem HR i menedżerami w celu zapewnienia spójności strategii wynagrodzeń z celami biznesowymi firmy
  • Koordynacja z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności oraz aktualności danych
  • Prowadzenie procesów automatyzacji gromadzenia i przetwarzania danych (pozyskiwanie informacji z organizacji i tworzenie z nich baz danych)
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów dotyczących kosztów wynagrodzeń
  • Tworzenie prezentacji i wizualizacji wyników analiz
  • Komunikowanie wyników analiz do klientów wewnętrznych oraz badanie ich zapotrzebowania
  • Współpraca z działem księgowości w kontekście zamknięcia miesiąca i kompletności danych

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata) na stanowisku związanym z gromadzeniem, przetwarzaniem, analizą i wizualizacją danych (najchętniej w obszarze controllingu bądź HR)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ekonomią lub finansami
  • Zdolność do współpracy z różnymi zespołami
  • Wysoki poziom dokładności i dbałości o szczegóły

To oferujemy

  • Stabilna współpraca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Praca z biura z centrum Warszawy
  • System kafeteryjny z wieloma nagrodami i kartą multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop
  • Swobodna atmosfera i brak dress code’u

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116