Specjalista / Specjalistka ds. controllingu
  • Lubin
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
CDT Medicus
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w sporządzaniu krótko- i długoterminowych prognoz przychodów i kosztów; współpraca przy przygotowaniu rocznych budżetów spółek grupy kapitałowej,
  • bieżące monitorowanie wyników finansowych, wraz z analizą odchyleń od planu,
  • kalkulacja wyników poszczególnych komórek organizacyjnych przedsiębiorstwa, wraz z analizą rentowności; współpraca przy budowaniu systemu rozliczeń kosztów działalności i ewidencji materiałowej na poszczególnych MPK,
  • aktywny udział w zamknięciu miesiąca, raportowanie danych do centralnych komórek finansowych grupy Medicover, współpraca z zewnętrznym Zespołem Raportującym,
  • tworzenie narzędzi controllingowych oraz przygotowywanie okresowych sprawozdań, raportów finansowych i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Controllingu lub pokrewnym (na stanowisku Młodszego Specjalisty lub wyższym),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie studiów),
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętności analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
  • praca w trybie stacjonarnym,
  • benefity (pakiety) sportowe i medyczne,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293