Specjalista / Specjalistka ds. content marketingu i mediów społecznościowych
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
NOYO Pharm
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Witaj w świecie skutecznych suplementów diety!

NOYO® powstało z połączenia pasji do piękna i zdrowia. Od kilkunastu lat zajmujemy się suplementami diety, a całe zebrane doświadczenie zaowocowało unikatową linią produktów. Nasze suplementy diety zostały oparte na naturalnych i opatentowanych składnikach, których działanie zostało poparte w badaniach klinicznych. Nasze produkty zostały docenione przez tysiące Klientek i Klientów ze względu na prosty skład oraz swoją niezawodność.

Bo piękno zaczyna się od wewnątrz!

Poszukujemy osoby z doświadczeniem do poprowadzenia i koordynowania Social Media marki NOYO®!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii social media dla firmowych kont na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, LinkedIn, YouTube)
  • Planowanie i harmonogramowanie postów na mediach społecznościowych z uwzględnieniem analizy danych i trendów
  • Kreowanie oryginalnej i angażującej treści na platformach społecznościowych w formie tekstów, obrazów, filmów itp.
  • Zarządzanie firmowymi profilami w mediach społecznościowych (utrzymywanie relacji z odbiorcami)
  • Współpraca z innymi działami w firmie, aby zapewnić spójność i sukces kampanii
  • Śledzenie trendów i innowacji w dziedzinie mediów społecznościowych oraz wprowadzanie odpowiednich zmian do strategii
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu profilami firmowymi na różnych platformach społecznościowych (minimum 2-3 lata)
  • Umiejętność tworzenia strategii na efektywne funkcjonowanie i rozwój mediów społecznościowych marki
  • Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów na treści, które angażują użytkowników i zwiększają zasięgi
  • Zdolności copywritingowe i umiejętność tworzenia wciągających treści reklamowych
  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi związanych ze środowiskiem mediów społecznościowych oraz chęć do nauki i aktualizowania wiedzy na bieżąco
  • Zdolność do analizowania danych i raportowania wyników działań w mediach społecznościowych
  • Umiejętność obsługi programów narzędziowych do zarządzania mediów społecznościowych
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynacji różnych działań marketingowych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu czasem pracy
  • Pasja do marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych - będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze beauty

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym teamie ludzi z pasją
  • Pole do rozwoju przy ciekawym i doskonale rozwijającym się projekcie
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w trakcie budowania działu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i preferowaną przez ciebie formę zatrudnienia
  • Realny wpływ na rozwój firmy, twój głos jest dla nas bardzo ważny
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty
  • Budżet szkoleniowy
  • Możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego (3/5 dni biuro)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. kadr i płac Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Piaseczno
  • Content Manager Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696