Specjalista / Specjalistka ds. celnych
  • Ksawerów
Ksawerów, Ksawerów, Łódź Voivodeship, Polska
SIC Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zgłoszeń celnych (eksport, import) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • monitorowanie przebiegu odpraw
  • ścisła współpraca z organami administracji celno-skarbowej
  • obsługa składu celnego
  • Weryfikacja dokumentów importowych
  • Kontrola dokumentów przewozowych i świadectw pochodzenia
  • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentów do odprawy
  • Ścisła współpraca z Działem Księgowości dotycząca dokumentacji importowej
  • Planowanie odpraw oraz koordynacja z działem logistyki dostaw kontenerowych do magazynu
  • Monitorowanie statusu kontenerów oraz tracking statków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. celnych min 3 lata
  • Wpis na listę agentów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
  • Pracę w rodzinnej firmie, gdzie kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. karty sportowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, fundusz socjalny).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Docelowo praca będzie wykonywana w nowej siedzibie firmy w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ksawerowie/k Pabianic.

Duża firma handlowa z ugruntowaną pozycją na rynku w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. celnych

  • Praca Ksawerów
  • Ksawerów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087