Specjalista / Specjalistka ds. BHP i ochrony środowiska
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Wulkan S.A.
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ w zakładzie
  • uaktualnianie i opracowywanie procedur i instrukcji w obszarze BHP i PPOŻ
  • uaktualnianie ocen ryzyka zawodowego
  • współpraca z poszczególnymi działami wewnętrznymi Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP
  • dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej do stanowisk pracy
  • przygotowywanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska
  • bieżąca współpraca z odbiorcami odpadów/prowadzenie ewidencji odpadów BDO
  • współpraca z urzędami w zakresie ochrony środowiska
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wymaganym aktualnymi przepisami BHP i ochrony środowiska
  • współpraca z laboratoriami dokonującymi badań i pomiarów środowiskowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP
  • znajomość przepisów BHP, PPOŻ i OŚ oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • samodzielność i rzetelność w realizacji przydzielonych zadań
  • zdolności organizacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • mile widziane: doświadczenie zawodowe w zakresie bhp w sektorze przemysłowym, uprawnienia PPOŻ, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Technik ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. ochrony danych Częstochowa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045