Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym pełnienie roli Koordynatora ds. BHP na wybranych kontraktach prowadzonych przez firmę,
  • Inicjowanie i prowadzenie na terenie oddziału różnych form edukacji BHP oraz ergonomii pracy,
  • Prowadzenie wstępnych szkoleń BHP dla pracowników i podwykonawców,
  • Opracowywanie procedur, regulaminów i instrukcji w zakresie BHP dla wybranych kontraktów,
  • Aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla wybranych grup stanowisk,
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, jeśli wystąpią,
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i prawa pracy
  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny ze względu na korzystanie z auta służbowego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych kilka razy w miesiącu.

Mile widziane:

  • Uprawnienia inspektora PPOŻ.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wyprawki szkolnej i wakacji dzieci, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.

  • Praca Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055