Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy w szczególności: dokumentacją powypadkową, dokumentacją związaną z występowaniem czynników niebezpiecznych i warunków szkodliwych dla zdrowia, dokumentacją oceny ryzyka zawodowego
  • Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z dziedziny BHP
  • Sporządzanie analiz stanu BHP oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków, prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Budowanie świadomości pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo
  • Kontrolowanie działań organizacji i doradztwo w zakresie warunków, metod pracy oraz innych standardów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w tym technikum lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń
  • Czynne prawo jazdy kat B (praca docelowo w Błoniu, częściowo w Warszawie Al. Jerozolimskie 134)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań powypadkowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin
  • karta sportowa
  • rabaty na zakupy w Drogerii Natura

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Spotkanie z działem HR
  • Spotkanie z bezpośrednim przełożonym
  • Podjęcie decyzji

W Naturze tworzymy przestrzeń dla osób, które pragną aktywnie budować przyszłość. Jesteśmy dużą organizacją, której udało się zachować nieformalny charakter, dzięki czemu mamy dużą swobodę podejmowania decyzji, dynamicznie kreujemy rozwiązania i szybko reagujemy na potrzeby Klienta. Cenimy podejmowanie inicjatywy i determinację w działaniu. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia – stanowimy część Pelion S.A., największej firmy w sektorze ochrona zdrowia w Polsce. Pierwszą drogerię otworzyliśmy w 1997 roku, obecnie mamy 220 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392